Půjčka pro dlužníky i pro refinancování

Při splácení půjček mohou nastat mimořádné nebo nenadálé události. Často se tak děje bez přičinění dlužníků, zejména pokud jsou půjčky nastaveny na vysokou měsíční splátku. Nečekané výdaje, pozdě uhrazené odběratelské faktury i dlouhodobá nemoc, mohou pravidelné splácení proměnit. Objeví se sankce za pozdní úhradu, rostou úroky. V obtížné finanční situaci je náročné získat nový zdroj financování. Pomáhá restrukturalizace úvěrů, půjčky pro dlužníky v podobě refinancování nebo jen prodloužení původní doby splácení na delší období. Jakmile poklesne výše měsíčních splátek a úvěr se rozloží do delšího období, klienti snáze tvoří finanční rezervu. Na nenadálé situace jsou v budoucnu lépe připraveni. Při refinancování půjček se novým úvěrem okamžitě uhradí původní dlužná částka nebo částky. Od podpisu úvěrové smlouvy se splácí nová půjčka s výrazně nižší splátkou. Půjčka pro dlužníky je volena tak, aby splácení nepředstavovalo vysokou finanční zátěž.

S půjčkou pro dlužníky refinancujete

Sjednaná půjčka pro dlužníky by nebyla pomocí, ale další finanční zátěží. Nejlepším přístupem je proto využití půjčky jako nástroje refinancování nebo konsolidace. Při refinancování se vyplácí jeden úvěr a nahrazuje se jiným úvěrem. Nový úvěr má buď nižší náklady, delší dobu splácení nebo obojí. Záměrem je snížit měsíční zatížení při splácení.

 U konsolidace je rovněž cílem snížit měsíční zatížení. V tomto případě jeden úvěr nahrazuje hned několik menších půjček. Se splácením jednoho úvěru je následně spojeno méně administrativy i starostí.

Výhody rychlé půjčky pro dlužníky

Vyšší financování

Dokážeme financovat až do 80 % LTV. Česky řečeno, můžete dostat více peněz v závislosti k hodnotě ručené nemovitosti.

Vyřízení online

V případě, že se rozhodnete pro naši půjčku pro dlužníky, stačí podat online žádost o úvěr.

Až do 20 mil Kč

Zafinancujeme i velké projekty, proto se jedná o půjčku se zástavou nemovitosti, zkuste požádat o vyšší částky.

Předčasné splacení

Nikdy vás nebudeme omezovat v tom, kdy můžete nebo nemůžete vrátit celou půjčku dřív a nebo jen její část. 

Půjčka pro dlužníky od MojeNebankovka

Půjčka pro dlužníky s nízkou splátkou

U půjčky pro dlužníky je důležité nastavit měsíční splácení tak, aby nové splátky nedosahovaly původní výše. Nový úvěr je nastaven například na polovinu nebo třetinu původně hrazené částky. Oblíbeným řešením je i změna způsobu splácení z anuitního na balonové splácení. U balonového splácení se po celou dobu hradí jen splátky úroků. S poslední splátkou se zasílá

Jak vyřídit půjčku bez registru

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky pro dlužníky

Vyplňte kontaktní online formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení refinancování. Při půjčce pro dlužníky vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení. Budete překvapeni, o kolik mohou být vaše splátky každý měsíc nižší. Nižší splátka otevírá cestu k vyšším úsporám i investicím v podnikání.

Rychlá půjčka pro dlužníky je na cokoliv

Půjčka pro zadlužené od nebankovní společnosti pro vás může být řešením jinak nevýchodné finanční situace. Peníze z půjčky pro dlužníky lze využít na cokoliv. To znamená, že se jedná o tzv. bezúčelový úvěr. O tom, co je účelem půjčky tedy rozhodujete sami. Na půjčku pro dlužníky dosáhnete, i když máte záznam v registru dlužníků. Na trhu naleznete nabídky půjček pro dlužníky od mnoha nebankovních společností, nicméně naše půjčka pro dlužníky ihned nabízí transparentní podmínky splácení. Získání půjčky pro dlužníky je navíc rychlé a jednoduché. Stačí podat online žádost, která je vyřízena rychle, a peníze jsou expresně poslány na bankovní účet klienta. Problém není ani půjčka pro dlužníky v exekuci, i v takovém případě lze úvěr získat.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz