Úvěr 800 000 Kč pro jakýkoliv účel

Můžete si půjčit 800 000 Kč a není nutné abyste dokládali výši příjmů nebo účel, na jaký budou peněžní prostředky použity. Půjčky se poskytují podnikatelům nebo OSVČ a jsou zaručeny nemovitým majetkem. Získáte příznivou výši měsíční splátky, možnost předčasného splacení zdarma a nízkou úrokovou sazbu. Úroková sazba bude fixována po celou dobu trvání úvěrového vztahu, nikdo vám nezmění náklady úvěru ani výši splátky. Pro ručení je možné použít vlastní nemovitost nebo jinou nemovitost se souhlasem vlastníka k zastavení. Žádost o půjčku i schválení úvěru probíhá rychle, administrativní proces je nenáročný. Po podpisu smluvní dokumentace jsou vám bez průtahů odeslány peněžní prostředky na bankovní účet.

Možnost předčasného splacení i refinancování

Půčka 800 000 Kč je flexibilním finančním nástrojem. Můžete ji splatit dříve nebo zaslat mimořádnou splátku. Ani v jednom případě vám nebudou účtovány žádné sankce či pokuty. Půjčku je samozřejmě možné kompletně splatit refinancováním. Úvěr lze refinancovat bankovním úvěrem nebo nebankovním úvěrem od jiného (i stejného) poskytovatele. Pokud vám nebudou vyhovovat podmínky splácení, můžete požádat o jejich změnu. Zajímá vás, jak by vypadalo splácení půjčky 800 000 Kč ve vašem případě? Vyplňte kontaktní formulář a požádejte o předběžnou kalkulaci. Bude vám zaslána během jednoho dne, okamžitě se přesvědčíte o výhodnosti úvěru.

Hlavní výhody

Půjčka 800 000 Kč

Podnikejte s půjčkou 800 000 Kč

Do začátku podnikání je nutná vysoká investice, stejně tak se půjčka 800 000 Kč může hodit v průběhu podnikání. Pomůže i v případě, že jste se ocitli v potížích se splácením a potřebujete úvěrový nástroj s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splácení. Skutečnost, že půjčka není vázána konkrétním účelem, jí dává širokou možnost využití v podnikání.

Půjčka 800 000 Kč s exekucí

Hrozí vám exekuce nebo už nepříjemné skutečnosti čelíte? Pak jistě uvítáte úvěrový nástroj, u kterého máte fixovanou výši jak měsíční splátky, tak úrokové míry. Doba splatnosti může být až 20 let, měsíční splátka je v takovém případě poměrně nízká a dává vám možnost nového začátku. Během jednání s původními věřiteli vás můžeme zastoupit, dohodnout se na podmínkách předčasného splacení. V budoucnu budete splácet nový úvěr s nižší měsíční splátkou.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku 800 000 Kč

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 800 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 800000 - MojeNebankovka

Rychlá a bezpečná půjčka 800 000 Kč ✅. Vyplňte jednoduchou žádost o půjčku a nezávaznou nabídku dostanete ihned ✅. Již od 6,9 % ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz