Úvěr 800 000 Kč pro jakýkoliv účel

Můžete si půjčit 800 000 Kč a není nutné abyste dokládali výši příjmů nebo účel, na jaký budou peněžní prostředky použity. Půjčky se poskytují podnikatelům nebo OSVČ a jsou zaručeny nemovitým majetkem. Získáte příznivou výši měsíční splátky, možnost předčasného splacení zdarma a nízkou úrokovou sazbu. Úroková sazba bude fixována po celou dobu trvání úvěrového vztahu, nikdo vám nezmění náklady úvěru ani výši splátky. Pro ručení je možné použít vlastní nemovitost nebo jinou nemovitost se souhlasem vlastníka k zastavení. Žádost o půjčku i schválení úvěru probíhá rychle, administrativní proces je nenáročný. Po podpisu smluvní dokumentace jsou vám bez průtahů odeslány peněžní prostředky na bankovní účet.

 
 

Možnost předčasného splacení i refinancování

Půčka 800 000 Kč je flexibilním finančním nástrojem. Můžete ji splatit dříve nebo zaslat mimořádnou splátku. Ani v jednom případě vám nebudou účtovány žádné sankce či pokuty. Půjčku je samozřejmě možné kompletně splatit refinancováním. Úvěr lze refinancovat bankovním úvěrem nebo nebankovním úvěrem od jiného (i stejného) poskytovatele. Pokud vám nebudou vyhovovat podmínky splácení, můžete požádat o jejich změnu. Zajímá vás, jak by vypadalo splácení půjčky 800 000 Kč ve vašem případě? Vyplňte kontaktní formulář a požádejte o předběžnou kalkulaci. Bude vám zaslána během jednoho dne, okamžitě se přesvědčíte o výhodnosti úvěru.

Hlavní výhody

Půjčka 800 000 Kč

Podnikejte s půjčkou 800 000 Kč

Do začátku podnikání je nutná vysoká investice, stejně tak se půjčka 800 000 Kč může hodit v průběhu podnikání. Pomůže i v případě, že jste se ocitli v potížích se splácením a potřebujete úvěrový nástroj s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splácení. Skutečnost, že půjčka není vázána konkrétním účelem, jí dává širokou možnost využití v podnikání.

Půjčka 800 000 Kč s exekucí

Hrozí vám exekuce nebo už nepříjemné skutečnosti čelíte? Pak jistě uvítáte úvěrový nástroj, u kterého máte fixovanou výši jak měsíční splátky, tak úrokové míry. Doba splatnosti může být až 20 let, měsíční splátka je v takovém případě poměrně nízká a dává vám možnost nového začátku. Během jednání s původními věřiteli vás můžeme zastoupit, dohodnout se na podmínkách předčasného splacení. V budoucnu budete splácet nový úvěr s nižší měsíční splátkou.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Nejčastěji o nás klienti říkají

Půjčka 800 000 a nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 100 000 - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Zoxo Financial s.r.o., IČ 24185141, Společnost je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
  spisová značka 33722 C.

  Adresa

  Guldenerova 4, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz