Anuitní splácení půjčky od 6,9 %.

Klasickým anuitním splácením si v každém splácení splácíte jak úroky, tak i část jistiny půjčky. Na konci splácení budete mít uhrazený celý dluh.

Půjčka bez registru

HLEDÁTE RYCHLOUFÉROVOUBEZPEČNOUNEBANKOVNÍ PŮJČKU?

Anuitní splácení se nejčastěji využívá při dlouhodobých půjčkách, se splatností až na 20 let. Velkou výhodou anuitní půjčky je, že se od začátku až do konce splácí stále stejnou částkou. Výše splátky, která je fixní, je uvedena v úvěrové smlouvě a platí po celou dobu trvání půjčky.

Pro příklad uvedeme půjčku na 1 000 000 Kč, kde byla dohodnuta splatnost 20 let (240 měsíců). Anuitní splátka úvěru je 7 693 Kč každý měsíc, po 20 let. Úroková sazba byla stanovena na 6,9 % ročně. 

V první splátce bude uhrazeno 1 943 Kč na splátku jistiny a 5 750 Kč na splátku úroků (celkem 7 693 Kč).

Tento poměr se bude měnit každý měsíc, a to tak, že se uvnitř splátky upravuje rozpočítání kolik platíte za úrok a kolik za jistinu. Například v 60. splátce bude splátka rozložena na 2 725 Kč jako splátka jistiny a 4 968 Kč úrok.

Tento poměr se bude měnit každý měsíc a to tak, že se bude poměr postupně kolik platíte za úrok a za jistinu, otáčet. Například v 60. splátce bude splátka rozložena na 2 725 Kč jako splátka jistina a 4 968 Kč úrok.

A 180. anuitní splátka bude rozdělena na 5 423 Kč na jistinu a 2 271 Kč bude úrok.

I během anuitního splácení si můžete spořit a dávat peníze stranou. Pokud se rozhodnete pro mimořádnou splátku, snížíte si tím výši jistiny i měsíční splátku. Pokud vám anuitní splácení nevyhovuje, můžete požádat o refinancování na balonové splácení.

Stabilita

V měsíčních splátkách postupně umořujete dluh, který se každý měsíc snižuje.

Možnost refinancování

Můžete se kdykoliv během splácení rozhodnout půjčku refinancovat na klasické balonové splácení.

Fixní úroky

Co celou dobu půjčky máte pevně stanovenou úrokovou sazbu a výši splátek. Víte, kolik bude splácet i za rok.

Splacení ZDARMA

Anuitní půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit dříve, a to jak celou, tak jen její část. 

Balonové splácení využijete u všech půjček z nabídky

Zkušenosti našich zákazníků

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz