Půjčka 600 000 Kč s možností refinancování

Chcete půjčku 600 000 Kč, se snadným vyřízením, rychlým vyplacením peněz a jistotou po dobu splácení? Jednu takovou jste našli. Úvěr 600 000 Kč poskytovaný nebankovní společností má atraktivně nízkou úrokovou sazbu a možnost splácení až 20 let. Po celou dobu splácení se nemění ani úroková sazba ani výše splátky, obojí zůstává fixováno. Půjčka poskytuje jak jistotu v podobě neměnného splácení, tak flexibilitu. Půjčku 600 000 Kč lze splatit předčasně nebo zasílat mimořádné splátky. Za předčasné splacení ani za zaslání mimořádné splátky nebudete platit nic navíc. Půjčka je po celou dobu splácení zaručena nemovitostí, ale to neznamená, že by musely být finanční prostředky z půjčky použity na bytovou potřebu. Úvěr nemá určený účel a slouží dle vašich požadavků a potřeb.

Konsolidace půjček s úvěrem na 600 000 Kč

Sjednání více půjček v průběhu několika let může představovat riziko, jelikož se vám jednotlivé splátky sčítají. Rovněž se může stát, že se vám nepodaří splatit některé půjčky v termínu a splácíte ještě dřívější půjčku v době, kdy naskočí splátky nové půjčky. Proto je vhodné sjednat jeden úvěr o větším objemu a uhradit okamžitě zůstatky původních půjček. Nově sjednaný úvěr bude mít kromě nízké úrokové sazby výhodu v možnosti dlouhého splácení, ve fixaci výši splátek a v možnosti kdykoliv splatit zůstatek úvěru zdarma. Úvěr 600 000 Kč poskytovaný podnikatelům má možnost refinancování. Pokud vám v průběhu trvání úvěrové smlouvy nebude splácení vyhovovat, můžete půjčku refinancovat bankovní půjčkou nebo jinou půjčkou u nebankovní instituce.

Hlavní výhody

Půjčky 600 000 Kč

Půjčka 600 000 Kč bez příjmů

Podnikatelé vítají půjčky, které nemají podmínku dokládání příjmů. To proto, že výše příjmů na daňovém přiznání nemusí odpovídat skutečnosti. Zároveň jsou příjmy nepravidelné a v různé výši během roku. Velmi obtížné je pak získání půjčky v počátcích podnikání. Obnos může sloužit k financování nutných výdajů při začátku podnikání či jako investiční kapitál. I tady platí, že je lepší nastavení nižších měsíčních splátek a využití předčasného splacení zdarma, pokud budete mít dostatečný obnos na uhrazení zůstatku úvěru.

Jak si půjčit 600 000 Kč

O úvěr je možné zažádat prostřednictvím jednoduchého online formuláře, kde vyplníte několik základních údajů. Do 1 dne je vám zaslána nezávazná nabídka, kalkulace. Seznámíte se s tím, jak by vypadalo splácení úvěru, výše splátky, úroková sazba, délka splácení. Přehledně jsou v kalkulaci vyčísleny celkové náklady úvěru. Abyste úvěr získali, je zapotřebí zaručit obnos nemovitým majetkem. Po podepsání smluvní dokumentace, která vám bude zaslána předem k prostudování, dostáváte vyplacenou částku 600 000 Kč.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídíte půjčku

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 600 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 600000 - MojeNebankovka

Rychlá a bezpečná půjčka 600 000 Kč s vyřízením ihned ✅. Stačí jen dva doklady totožnosti a živnostenský list ✅. Férová půjčka pro lidi ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz