Půjčíme vám 900 000 s úrokovou sazbou od 6,9 %

Výhodná půjčka je poskytována podnikatelům a OSVČ. Má nízký úrok, úrokové sazby začínají na 6,9 % a doba splácení může být prodloužena až na 20 let. Nízká úroková sazba může směle konkurovat půjčkám poskytovaným tradičními bankovními institucemi, oproti nim má ale řadu výhod. Její vyřízení je snadné, téměř veškerou administrativu zařídíte z pohodlí domova. Poskytnutí peněz je rychlé, po podpisu smluvní dokumentace jsou peníze zasílány okamžitě na bankovní účet. Úroková sazba je fixována po celou dobu splácení, neměnná zůstává i výše měsíční splátky. Na úvěrový účet můžete zasílat mimořádné splátky a půjčku 900 000 Kč můžete předčasně splatit. Za mimořádné splátky ani za předčasné splacení vám nebudou účtovány žádné poplatky. Úvěr je také možné v průběhu splácení refinancovat jiným typem úvěru jak u stejného, tak u jiného věřitele (samozřejmě je možné refinancování jak bankovním úvěrem, tak jiným nebankovním úvěrem).

Kdo může žádat o úvěr 900 000 Kč

Abyste mohli získat půjčku 900 000 Kč je zapotřebí, abyste byli podnikatelem nebo OSVČ. Pro získání úvěru není nutné dokládat výši příjmu a na překážku není ani záznam v registru dlužníků. Vyřízení půjčky je snadné a rychlé, vyžadovány jsou jen nezbytné doklady. Nejprve je zapotřebí vyplnit online kontaktní formulář nebo se spojit telefonicky s klientskou obsluhou. Bude vám zpracována kalkulace, jedná se o nezávazný dokument. Z kalkulace bude patrna jak měsíční výše splátky, tak celková nákladovost úvěru. Úvěr získáte proti podpisu smluvní dokumentace, zástavou za půjčku je nemovitý majetek.

Hlavní výhody

Půjčka 900 000 Kč od MojeNebankovka

Půjčka 900 000 Kč na exekuci

Dříve sjednané úvěry je možné konsolidovat. To znamená, že se okamžitě doplatí zůstatky původních úvěrů a namísto nich se sjednává nový úvěr, který má příznivější podmínky splácení. Peníze mohou být použity i na vyplacení exekuce, zároveň je možné využít právní zastoupení a zastoupení při jednání s věřiteli.

Ručení za půjčku 900 000 Kč

Úvěr na 900 000 Kč je poskytnut v případě, že je zaručen nemovitostí. Jako záruka může být použita jakákoliv nemovitost v České republice ve vlastnictví dlužníka nebo třetí osoby (s poskytnutím souhlasu). Zastavenou nemovitostí může být bytový i nebytový prostor, komerční nemovitost, rodinný dům, rekreační objekt aj. Zástava nemovitostí ale neznamená, že peníze získané z úvěru je nutné použít na financování bydlení. Účel úvěru není předepsán, peníze můžete použít na cokoliv. Mohou sloužit jako základní vklad do podnikání, pro vyplacení obchodních závazků nebo pro konsolidaci nevýhodných úvěrů z minulosti.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy k půjčce 900 000 Kč

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 900 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 900000 - MojeNebankovka

Rychlá půjčka 900 000 Kč od 6,9 % ✅. Bezpečné financování ✅. Férové podmínky, předčasné splacení zdarma ✅. Žádejte online ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz