Půjčka 400 000 Kč pro OSVČ

Nebankovní půjčka je řešením, když vám s financováním nemůže pomoci běžný spotřebitelský úvěr. Nebankovní půjčka má řadu výhod, půjčku 400 000 Kč získáte s minimální administrativní zátěží a s příznivou úrokovou sazbou. Jistě se vám zalíbí i skutečnost, že je půjčka 400 000 Kč poskytovaná s fixací po celou dobu splácení. To je v době vysoké inflace určitě dobrá zpráva. Můžete získat 400 000 Kč s úrokovou sazbou od 6,9 % a výše splátky se vám nebude měnit ani v případě, kdy zvolíte maximální dobu splatnosti, což je 20 let. Zažádejte co nejdříve o zpracování nezávazné kalkulace, zjistíte celkové náklady úvěru i výši měsíční splátky pro půjčku 400 000 Kč, která vás příjemně překvapí. Nebankovní půjčku můžete splatit dříve, nebudou vám účtovány žádné poplatky ani sankce za předčasné splacení.

Půjčka 400 000 Kč bez doložení příjmů

Půjčka 400 000 Kč je poskytována jako půjčka pro podnikatele a OSVČ. Je zaručena nemovitým majetkem, proto má nízkou úrokovou sazbu. Z tohoto důvodu není nutné dokládat výši měsíčních příjmů, podnikatelský plán, vystavené faktury nebo podobné doklady. Nemusíte se bát ani v případě, když máte záznam v registru dlužníků. Ke každé poskytnuté půjčce je přistupováno individuálně, bude vám zpracována nabídka přesně tak, aby vyhovovala vašim možnostem při splácení.

Hlavní výhody

MojeNebakovka a půjčka 400 000 Kč

Rychlé vyplácení půjčky 400 000 Kč na bankovní účet

Pro získání úvěru na 400 000 Kč je třeba vyplnit kontaktní formulář a zažádat o půjčku. Žádost můžete vyřídit i po telefonu s úvěrovým specialistou. Po vyplnění žádosti dostáváte zpracovanou nezávaznou kalkulaci. Z ní je patrna jak výše měsíční splátky, tak úroková sazba a kompletní náklady úvěru. Podmínky jsou transparentní a neskrývají žádné dodatečné poplatky. Veškerou smluvní dokumentaci dostáváte v dostatečném předstihu, abyste si mohli podrobně prostudovat podmínky. Po odsouhlasení znění smluvní dokumentace a jejím podpisu, jsou vám zaslány peněžní prostředky na bankovní účet.

Půjčka 400 000 Kč není vázána účelem

Poskytnutá půjčka je vyřízena jako podnikatelská, ale může být použita pro jakýkoliv účel, rekonstrukce, nákup materiálu, finanční rezerva. Zároveň je půjčka zastavena nemovitým majetkem podobně jako je tomu u hypotečního úvěru, ale nemusí být použita pro řešení aktuálních potřeb. Půjčka 400 000 Kč vám může sloužit na spotřebu, pro nutné investice, pro konsolidaci nevýhodných půjček z minulosti nebo pro cokoliv jiného.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy k půjčce 400 000 Kč

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 400 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 400000 - MojeNebankovka

Nebankovní půjčka 400 000 Kč pro podnikání ✅. Půjčka je rychlá a bezpečná ✅. Vše vyřídíte ihned z pohodlí vašeho domova ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz