Půjčka 400 000 Kč pro OSVČ

Nebankovní půjčka je řešením, když vám s financováním nemůže pomoci běžný spotřebitelský úvěr. Nebankovní půjčka má řadu výhod, půjčku 400 000 Kč získáte s minimální administrativní zátěží a s příznivou úrokovou sazbou. Jistě se vám zalíbí i skutečnost, že je půjčka 400 000 Kč poskytovaná s fixací po celou dobu splácení. To je v době vysoké inflace určitě dobrá zpráva. Můžete získat 400 000 Kč s úrokovou sazbou od 6,9 % a výše splátky se vám nebude měnit ani v případě, kdy zvolíte maximální dobu splatnosti, což je 20 let. Zažádejte co nejdříve o zpracování nezávazné kalkulace, zjistíte celkové náklady úvěru i výši měsíční splátky pro půjčku 400 000 Kč, která vás příjemně překvapí. Nebankovní půjčku můžete splatit dříve, nebudou vám účtovány žádné poplatky ani sankce za předčasné splacení.

 
 

Půjčka 400 000 Kč bez doložení příjmů

Půjčka 400 000 Kč je poskytována jako půjčka pro podnikatele a OSVČ. Je zaručena nemovitým majetkem, proto má nízkou úrokovou sazbu. Z tohoto důvodu není nutné dokládat výši měsíčních příjmů, podnikatelský plán, vystavené faktury nebo podobné doklady. Nemusíte se bát ani v případě, když máte záznam v registru dlužníků. Ke každé poskytnuté půjčce je přistupováno individuálně, bude vám zpracována nabídka přesně tak, aby vyhovovala vašim možnostem při splácení.

Hlavní výhody

MojeNebakovka a půjčka 400 000 Kč

Rychlé vyplácení půjčky 400 000 Kč na bankovní účet

Pro získání úvěru na 400 000 Kč je třeba vyplnit kontaktní formulář a zažádat o půjčku. Žádost můžete vyřídit i po telefonu s úvěrovým specialistou. Po vyplnění žádosti dostáváte zpracovanou nezávaznou kalkulaci. Z ní je patrna jak výše měsíční splátky, tak úroková sazba a kompletní náklady úvěru. Podmínky jsou transparentní a neskrývají žádné dodatečné poplatky. Veškerou smluvní dokumentaci dostáváte v dostatečném předstihu, abyste si mohli podrobně prostudovat podmínky. Po odsouhlasení znění smluvní dokumentace a jejím podpisu, jsou vám zaslány peněžní prostředky na bankovní účet.

Půjčka 400 000 Kč není vázána účelem

Poskytnutá půjčka je vyřízena jako podnikatelská, ale může být použita pro jakýkoliv účel, rekonstrukce, nákup materiálu, finanční rezerva. Zároveň je půjčka zastavena nemovitým majetkem podobně jako je tomu u hypotečního úvěru, ale nemusí být použita pro řešení aktuálních potřeb. Půjčka 400 000 Kč vám může sloužit na spotřebu, pro nutné investice, pro konsolidaci nevýhodných půjček z minulosti nebo pro cokoliv jiného.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Nejčastěji o nás klienti říkají

Půjčka 400 000 a nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 100 000 - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Zoxo Financial s.r.o., IČ 24185141, Společnost je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
  spisová značka 33722 C.

  Adresa

  Guldenerova 4, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz