Balonové splácení půjčky, to jsou až o 30 % nižší měsíční splátky.

Balonové splácení ještě více šetří vaši peněženku. Je vhodné, pokud hledáte půjčku na přechodné období 6–36 měsíců. Po tuto dobu můžete ušetřené peníze odkládat stranou. 

Půjčka 700 000 Kč od MojeNebankovka

HLEDÁTE RYCHLOUFÉROVOUBEZPEČNOUNEBANKOVNÍ PŮJČKU?

Nabízíme nebankovní půjčky pro podnikatele, mimo jiné s možností balónových splátek. Balónová splátka se od anuitní splátky výrazně liší. Při balónovém splácení půjčky si půjčíte celou částku, ale splácíte jen úrok z půjčené částky. Pokud si tedy půjčíte například 1 000 000 Kč na jeden rok, budete zasílat jedenáctkrát jen splátku úroků, které si snadno spočítáte:

1 000 000 Kč × 6,9 % = 69 000 Kč – to je roční úrok. Úrok vydělíte počtem měsíců, tedy: 69 000/12 = 5 750 Kč, a to bude vaše měsíční splátka. 

Při dvanácté splátce zašlete najednou půjčených 1 000 000 Kč a poslední splátku 5 750 Kč. Tento způsob splácení vyhovuje především začínajícím podnikatelům, kteří potřebují ze začátku co nejnižší splátky. Nebo těm, kteří ví, že za pár měsíců utrží větší finanční hotovost, ze které uhradí jednorázově (nebo i jen část) půjčky a nechtějí se nyní zatěžovat vyšším splácením. 

Během splácení si tedy můžete spořit a dávat si peníze stranou na jiné mimořádné výdaje. Pokud se kdykoliv rozhodnete, že vám už tento způsob splácení nevyhovuje, můžete požádat o refinancování na klasické anuitní splácení.

Nízké měsíční výdaje

Balonová půjčka vám dává ty nejnižší možné splátky, protože splácíte pouze úrok a splácení jistiny si odkládáte na později.

Možnost refinancování

Můžete se kdykoliv během splácení rozhodnout půjčku refinancovat na klasické anuitní splácení.

Poskytuje čas

Balonové splácení vám měsíčně ušetří až 30 %. Nižší splátky dávají prostor pro jiné investice.

Splacení ZDARMA

Balonovou půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit dříve, a to jak celou, tak jen její část. 

Balonové splácení využijete u všech půjček z naší nabídky.

Zkušenosti našich zákazníků

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz