Půjčka 1 000 000 pro podnikání i refinancování

Vysoký kapitál znamená velkou obchodní příležitost, proto jsou podnikatelům a OSVČ poskytovány půjčky na 1 000 000 Kč s dlouhou dobou splatnosti. Doba splácení může být až 10 let. Výše úvěru je dostatečná na to, aby vám pokryla první měsíce podnikání nebo naopak, aby vám pomohla v náročných časech, kdy se vám nedostává hotovosti. Zároveň je půjčka 1 000 000 Kč dostatečně vysoká, abyste s její pomocí mohli refinancovat nevýhodné úvěry z minulosti. Zárukou za 1 000 000 Kč je nemovitost na území České republiky, která je v osobním vlastnictví a kterou můžete zastavit proti hodnotě úvěru. Ručení je možné vlastní nemovitostí nebo nemovitostí vašich blízkých.

 
 

Konsolidace půjček s úvěrem 1 000 000 Kč

Mnoho půjček se sjednává za nevýhodných podmínek, jelikož jejich příjemce v dané chvíli počítá s rychlým splacením. Bohužel ale mohou přijít nepředvídané okolnosti a splácení půjčky se protahuje. V průběhu placení se dokonce u některých půjček mohou změnit podmínky splácení a náklady úvěru. Proto je vhodné udělat revizi stávajících finančních produktů a zvážit možnost refinancování půjček. S půjčkou 1 000 000 Kč zpravidla dosáhnete na refinancování původních půjček a obvykle vám zůstane ještě zajímavá částka k dispozici.

Hlavní výhody

Nebankovní půjčka 1 000 000 pro podnikatele

Výhody úvěru na 1 000 000 Kč

S úvěrem na 1 000 000 Kč získáváte vysoký kapitál, který můžete investovat. Vyřízení úvěru je snadné a rychlé, smluvní podmínky jsou transparentní. Veškerou dokumentaci dostáváte předem k prostudování. Úvěr zastavený nemovitým majetkem dává možnost věřitelům poskytnout finanční obnos na nízkou úrokovou sazbu. Sazby úroků u úvěrů začínají od 6,9 %, úroková sazba i výše splátky zůstávají fixovány po celou dobu splácení. Máte jistotu, že se po dobu trvání úvěrového vztahu nezmění podmínky splácení.

Jak získat půjčku 1 000 000 Kč

Abyste získali půjčku 1 000 000 Kč, je zapotřebí nejprve kontaktovat poskytovatele úvěru. To můžete učinit telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře. Zakrátko obdržíte nabídku financování tak, aby odpovídala vašich představám. Zpracování nabídky je nezávazné a nejste nijak povinování nabídku přijmout. Pokud se vám ale podmínky půjčky na 1 000 000 Kč zalíbí, prostudujete si smluvní dokumentaci. Po jejím odsouhlasení dostáváte dohodnutou výši půjčky na bankovní účet. Podepsání dokumentů lze nahradit elektronickým podpisem, to znamená, že velká část administrativního procesu může proběhnout z pohodlí vašeho domova.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Nejčastěji o nás klienti říkají

Půjčka 1 000 000 a nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 100 000 - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Zoxo Financial s.r.o., IČ 24185141, Společnost je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
  spisová značka 33722 C.

  Adresa

  Guldenerova 4, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz