Půjčka 700 000 Kč pro podnikatele

Získejte 700 000 Kč s výhodným úrokem od 6,9 % a se splatností až 20 let. Nebankovní společnosti poskytují půjčky pro podnikatele a OSVČ, můžete získat zajímavou částku s fixovanou úrokovou sazbou po celou dobu splácení. Co je v dobách rozkolísaných trhů největší výhodou? Mít jistotu ve výši závazku a pokryté financování. Během osobního i podnikatelského života může nastat mnoho nenadálých situací, půjčka 700 000 Kč je dostatečně vysokým kapitálem pro to, abyste se mohli realizovat v obchodních nebo investičních příležitostech, které se vám nabízí. Půjčka 700 000 Kč je zastavena nemovitým majetkem, ručit můžete jak vlastní nemovitostí, tak nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby, která vám dá souhlas.

Půjčka 700 000 Kč je ručena nemovitostí

Výhodná úroková sazba vás v současné době vysoké inflace jistě překvapí. Nízké úrokové sazby jsou poskytovány na půjčky se zástavou, jelikož taková půjčka představuje pro věřitele minimální riziko. K ručení za půjčku 700 000 Kč může být použita jakákoliv nemovitost v České republice, která je v osobním vlastnictví vás, vašich blízkých či přátel. Do zástavy mohou vstoupit jak byty, tak domy, rekreační objekty, komerční budovy nebo jiné nemovitosti. Nezáleží na stavu nemovitosti ani na konkrétní lokalitě.

Hlavní výhody

Půjčka 700 000 Kč od MojeNebankovka

Jak vyplnit žádost o půjčku 700 000 Kč

Žádost o půjčku 700 000 Kč lze vyplnit online prostřednictvím jednoduchého formuláře. Zároveň se můžete obrátit na úvěrové specialisty na uvedeném telefonním čísle. Administrativní proces žádosti o půjčku je jednoduchý, budete potřebovat jen pár základních dokladů. Jakmile je připravena a následně podepsána smluvní dokumentace, jsou vám peněžní prostředky zaslány na bankovní účet prakticky obratem.

Nezávazná kalkulace pro půjčku 700 000 Kč

Chtěli byste vědět, jak by vypadalo splácení půjčky 700 000 Kč? Požádejte o nezávaznou kalkulaci. Okamžitě se dozvíte výši měsíční splátky i dobu splácení. Přehledně budou zobrazeny i celkové náklady půjčky. Půjčku 700 000 Kč můžete použít dle vašich potřeb, tedy například i jako nástroj k refinancování nebo konsolidaci. Na nezávazné kalkulaci uvidíte, jak by vám kleslo měsíční zatížení, pokud byste prostřednictvím půjčky 700 000 Kč uhradili nevýhodné půjčky sjednané v minulosti.

Úvěr můžete splatit dříve bez sankcí

Poskytnutá půjčka 700 000 Kč má transparentní podmínky. Pokud ji řádně splácíte, není vám účtována žádná sankce nebo poplatek v případě, kdy se rozhodnete pro předčasné zaplacení dlužné splátky. Bez potíží je možné také sjednaný úvěr refinancovat, jestliže se v průběhu splácení rozhodnete pro jiný typ půjčky nebo pro jiného úvěrového partnera.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku bez registru

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy k půjčce 700 000 Kč

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 700 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 700000 - MojeNebankovka

Férové financování pro lidi - půjčka 700 000 Kč ✅. Se zástavou na nemovitosti a aktivním podnikáním ✅. I pro začínající podnikatele ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz