Půjčka 300 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou

Podnikatelé a OSVČ mají nižší administrativní náročnost při vyřízení půjčky. Půjčku 300 000 Kč mohou získat s úrokovou sazbou od 6,9 % a dobu splatnosti mohou prodloužit až na 20 let. Půjčka 300 000 Kč může představovat zajímavou výši kapitálu do začátku podnikání nebo vám pomoci ve chvíli, kde se vám nedostává hotovosti. Výbornou zprávou je to, že úroková sazba i výše měsíční splátky jsou fixovány po celou dobu splácení. Tím tvoří jistotu v nejistých dobách, podmínky splácení se nebudou měnit. V průběhu splácení je možné vkládat mimořádné splátky úvěru nebo půjčku 300 000 Kč uhradit dříve. Za předčasné splacení vám nebudou účtovány žádné sankce a poplatky. Půjčka 300 000 Kč není účelovým úvěrem a finanční prostředky můžete použít podle vašeho uvážení.

Půjčka 300 000 Kč pro konsolidaci

Úvěry sjednané v minulosti mohou mít vysoké náklady nebo se k nim váže povinnost vysoké měsíční splátky, ačkoliv jsou náklady úvěru nízké. Pokud vám hrozí riziko potíží se splácením, vyřiďte si půjčku 300 000 Kč jako nástroj konsolidace. Veškeré dříve sjednané úvěry se půjčkou okamžitě splatí a získáte nový úvěr. Nová úvěrová smlouva může mít několikanásobně nižší splátku, výhodnější úrokovou míru a poskytnout vám větší jistotu. Úroková sazba je fixovaná po celou dobu splácení a výše měsíční splátky se nebude měnit. Chcete platit jen třetinovou výši splátky? Využijte 300 000 Kč pro konsolidaci nevýhodných půjček, které jste si sjednali dříve.

Hlavní výhody

Půjčka 300 000 Kč od MojeNebankovka

Záruka za půjčku 300 000 Kč

Půjčka 300 000 Kč je zastavena nemovitým majetkem. K ručení jsou přijímány všechny nemovitosti z ČR. Může se jednat o objekt k bydlení, komerční objekt, objekt k rekreaci nebo i jiné objekty. Nemovitost je zastavena se souhlasem vlastníka a po splacení úvěru je zástava na katastru nemovitostí vymazána. Zastavené nemovitosti jsou oceňovány na maximální možnou cenu s přihlédnutím ke stavu objektu a lokalitě, kde se objekt nachází.

Začněte podnikat s úvěrem 300 000 Kč

Podnikání má náročný start a vyžaduje odvahu. Mimo znalosti, dovednosti, zručnost, kontakty, organizační schopnosti aj., je zapotřebí vysoký počáteční kapitál. Než je vám uhrazena první vystavená faktura, může to trvat, povinné měsíční platby a nutné výdaje ale čekat nebudou. Půjčka 300 000 Kč je dostatečně vysokým kapitálem na to, abyste se po několik měsíců mohli věnovat pouze obchodu. Pokud nemáte zpočátku jistotu, že zvládnete vysokou výši splátek, volte dlouhou dobu splácení. Splatnost úvěru může být až 20 let, výše splátky i úroková sazba je pevná po celou dobu trvání úvěrové smlouvy. Jestliže zvolíte nízkou měsíční splátku a dlouhou dobu splácení, zůstane vám dost peněžních prostředků pro provozní výdaje. Jakmile to situace dovolí, můžete uhradit zůstatek úvěru v plné výši. Za předčasné splacení půjčky 300 000 Kč vám nebudou účtovány žádné sankce ani poplatky.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 300 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 300000 - MojeNebankovka

MojeNebankovka a půjčka 300000 Kč, to je záruka kvalitního financování pro podnikatele ✅. Půjčka je rychlá a bezpečná ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz