Půjčka 200 000 Kč od Moje Nebankovka

Přísné podmínky pro poskytnutí úvěru staví do náročné situace ty, kteří pracují na smlouvy mimo pracovní poměr nebo podnikají a nemohou doložit výši příjmu v požadované výši. Náročné bývá získání půjčky i v začátcích podnikání, ne vždy je možné získat půjčku na podnikatelský plán. S výhodnou nabídkou a nízkou úrokovou sazbou přicházejí nebankovní společnosti. Půjčku 200 000 Kč lze získat s úrokovou sazbou od 6,9 % a se splatností až na 20 let. Po celou dobu splácení půjčky platí fixace úrokové sazby a fixace výše splátky. Úroková sazba je nebývale nízká, to proto, že je půjčka zastavena nemovitým majetkem. Jako ručení je možné použít jakoukoliv nemovitost, která je v České republice. Nerozhoduje umístění nemovitosti, stav ani konkrétní druh (byt, dům, rekreační objekt atd.). Nemovitost musí být v osobním vlastnictví a pokud není přímo osoby, která sjednává úvěr, je třeba mít souhlas se zástavou.

U půjčky 200 000 Kč je předčasné splacení zdarma

U našeho podnikatelského úvěru nebo u nebankovního hypotečního úvěru vítají klienti možnost předčasného splacení, a to i tehdy, když je jim účtována určitá výše administrativního poplatku. U jiných nebankovních institucí bývá předčasné splacení účtu penalizováno, často jsou náklady na předčasné splacení natolik vysoké, že se nevyplatí dluh uhradit dříve. Naše půjčka 200 000 Kč má oproti nízké úrokové sazbě, dlouhé době splácení a fixované výši splátky další výhodu, můžete ji kdykoliv splatit dříve a nebudou vám účtovány žádné poplatky. Bez poplatků je možné zasílat i mimořádné splátky v průběhu splácení.

Hlavní výhody

Půjčka 200 000 Kč

Nezávazná kalkulace půjčky 200 000 Kč

Výše splátky i celkové náklady úvěru vás příjemně překvapí. Obratem vám zpracujeme nezávaznou kalkulaci a zjistíte, zda výše splácení a celková cena služeb odpovídá vašim představám o výhodném financování. Srovnání nákladů úvěru provádějte dle uvedené sazby RPSN, která v sobě zahrnuje kompletní náklady úvěru. Snadno se přesvědčíte o výhodnosti nabídky, řada úvěrových produktů má úrokovou sazbu až násobně vyšší. Výši celkových nákladů zároveň můžete snížit, pokud se rozhodnete pro vkládání mimořádných splátek nebo pro předčasné splacení zůstatku úvěru.

Kdo může žádat o půjčku 200 000 Kč

Naše půjčka 200 000 Kč je poskytována podnikatelům a OSVČ. Půjčka je poskytována bez dokládání výše příjmů a může být poskytnuta i těm, kteří mají záznam v registru dlužníků. O půjčku žádáte prostřednictvím online formuláře nebo můžete oslovit úvěrové specialisty na telefonních linkách. Nejprve je vám zaslána kalkulace úvěru, ta samozřejmě není závazná. Také jsou vám k dispozici vzory smluv a obchodní podmínky poskytnutého úvěru. Vše si můžete prostudovat předem. Půjčka je vám vyplacena na bankovní účet po podpisu smluvní dokumentace.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy k půjčce 200 000 Kč

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 200 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 200000 - MojeNebankovka

Půjčky 200000 Kč jsou připravené k vyplacení ihned ✅. Stačí vyplnit žádost a splnit několik jednoduchých podmínek ✅. Žádejte ihned ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz