Půjčka 500 000 s fixací po celou dobu splácení

Pro podnikatele a osoby označené jako OSVČ, je připravena výhodná půjčka 500 000 Kč. Úvěr je možné získat už od 6,9 % (sazba ročního úroku) a se splatností až 20 let. Úvěry poskytnuté nebankovními společnosti jsou vyřízeny rychle a s minimální administrativou. Půjčka má příznivý úrok, protože je zastavena nemovitým majetkem buď dlužníka nebo, se souhlasem majitele, třetí osobou. Splácení úvěru je nastaveno tak, aby co nejlépe odpovídalo potřebám a možnostem splácení klientem. Od podpisu úvěrové smlouvy až do jejího ukončení platí fixace úrokové sazby a výše splátky. Po dobu trvání úvěru má klient možnost vkládat mimořádné splátky, při řádném splácení je také možné uhradit zůstatek úvěru předčasně v plné výši. Půjčka 500 000 Kč může být použita k jakémukoliv účelu. Ačkoliv se jedná o půjčku pro podnikatele, získaný obnos může být použit k podnikání, k osobní spotřebě, k řešení bydlení nebo pro jiné účely.

Co je zapotřebí pro půjčku 500 000 Kč

Půjčku získáte, aniž byste museli navštívit úvěrovou kancelář. Téměř vše je možné vyřídit online nebo telefonicky. Po žádosti o půjčku je zpracována kalkulace, nabídka úvěru. Je možné požádat o prodloužení doby splácení tak, abyste dosáhli co nejnižší výše měsíční splátky. Veškerou dokumentaci máte k dispozici předem k prostudování a po jejím podpisu dostáváte peníze vyplaceny na bankovní účet. Půjčku 500 000 Kč získáte bez doložení příjmů, je možné ji získat i se záznamem v registru dlužníků.

Hlavní výhody

Půjčka 500 000 Kč od MojeNebankovka

Půjčka 500 000 Kč s poskytnutým ručením

Nízké úrokové sazby se poskytují u podnikatelských úvěrů, které jsou zaručeny nemovitou věcí. Klient dává do zástavy nemovitost v osobním vlastnictví nebo se poskytuje nemovitost v osobním vlastnictví rodinných příslušníků či jiných osob s jejich souhlasem. Zastavená nemovitost je oceněna a po dobu trvání úvěru je zapsáno ručení v katastru nemovitostí. Za úvěr je možné ručit nemovitostmi určenými pro bydlení, pro rekreaci nebo jinými nemovitostmi.

Transparentní podmínky půjčky 500 000

Volně dostupné jsou předtisky smluvní dokumentace, která se uzavírá s klienty, k dispozici jsou obchodní podmínky i sazebník s poplatky. Po vyplnění kontaktního formuláře je klientům zaslána nezávazná kalkulace s výší úvěru a výší splátky dle individuálních požadavků klientů a možnostech splácení. Kalkulace uvádí úrokovou sazbu, výši splátky, která bude hrazena každý měsíc i celkové náklady úvěru. Podle sazby RPSN můžete srovnat celkové náklady úvěru s konkurenčními nabídkami.

Půjčku 500 000 Kč můžete splatit dříve, nebudou vám účtovány žádné poplatky ani sankce.

Nejčastěji u nás klienti hledají

Jak vyřídit půjčku 500 000 Kč

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Nejčastější dotazy k půjčce 500 000 Kč

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 500 000 Kč - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka 500000 - MojeNebankovka

Půjčka 500 000 Kč od nebankovních společnosti ✅. Vsázíme na férový přístup a transparentnost ✅. Úroky už od 6,9 % p.a. ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz