Půjčka 100 000 Kč od Moje Nebankovka

Pro podnikatele je připravena půjčka 100 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou, která začíná už od 6,9 %. Splatnost půjčky je možné sjednat na dlouhé období, maximální doba splácení u nebankovních půjček je 20 let. Takové půjčky znamenají minimální měsíční zatížení a jsou řešením v začátcích podnikání nebo v dobách náročné finanční situace. Nízká úroková sazba a fixace výše splátky po celou dobu trvání úvěru vám dává jistotu, že se nedostanete do potíží spojených s náhlou změnou platebních podmínek. Půjčku je možné splatit předčasně, v průběhu splácení lze posílat i mimořádné splátky úvěru. Určitě je rozumné počínat si opatrně, nastavit si nízkou měsíční splátku a jakmile vám to finanční situace dovolí, uhradit zůstatek úvěru. Půjčka 100 000 Kč je zaručena nemovitým majetkem, může se jednat o jakoukoliv nemovitost na území České republiky. 

 
 

Půjčka 100 000 Kč a její ručení

Záruka za půjčku 100 000 Kč je nemovitost. Nemovitostí může být jak byt, dům, tak rekreační objekt, komerční nemovitost i garáž. Podmínkou je, aby se nemovitost nacházela v České republice a byla v osobním vlastnictví. Neplatí ale, že by vlastníkem nemovitosti musela být osoba, která je příjemcem půjčky. Ručení může být se souhlasem vlastníka a nemovitost často dávají k dispozici rodinní příslušníci, blízké osoby nebo přátelé. Při ručení nemovitostí nerozhoduje její lokalita ani technický stav, v některých případech nemusí být překážkou ani určité typy věcného břemene. Nemovitost je oceněna v souladu s cenovou mapou a s přihlédnutím k tržním cenám v místě.

Hlavní výhody

Půjčka se zástavou

Žádost o půjčku

Samotná žádost o půjčku 100 000 Kč vyplněná na kontaktním formuláři není závazná. Žádost můžete podat zmíněnou online cestou nebo prostřednictvím telefonátu na klientské centrum. Pracovník klientské obsluhy se vám bude věnovat a provede vás kompletním procesem získání půjčky, zároveň vám zodpoví vaše dotazy a vysvětlí důležité body ve smluvní dokumentaci.

Jaké jsou náklady na půjčky 100 000 Kč

Pokud vás zajímá, kolik celkově za půjčku 100 000 Kč zaplatíte, pak si můžete vyžádat nezávaznou kalkulaci. Kalkulace půjčky na 100 000 Kč je přehledně zpracována tak, aby byly okamžitě zřejmé celkové náklady úvěru, úroková sazba, výše měsíční splátky i ostatní poplatky. Pozornost věnujte zejména uvedené sazbě RPSN, která je vyjádřením celkových nákladů úvěru. Porovnáním různých nákladových sazeb, nabídek úvěrů a jejich RPSN zjistíte výhodnost půjčky a můžete se rozhodnout pro tu, která má nejnižší náklady. 

Nejčastěji u nás klienti hledají

Nejčastěji o nás klienti říkají

Půjčka 100 000 a nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Půjčka 100 000 - je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Zoxo Financial s.r.o., IČ 24185141, Společnost je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
  spisová značka 33722 C.

  Adresa

  Guldenerova 4, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz