Konsolidace půjček

Konsolidace půjček pomáhá snížit měsíční zatížení. Je výhodná tam, kde výše měsíčních splátek, původních závazků, ohrožuje rozpočet a placení běžných výdajů. Po konsolidaci půjček můžete platit měsíčně nižší splátku o tisíce korun, například polovinu nebo třetinu současné výše. Konsolidace půjček je vyhledávaná v případě, že máte sjednán vysoký úrok pro starší půjčku. Nová půjčka je levnější a ušetříte na celkových nákladech. Splátka může být nižší nebo stejná, zkracuje se doba splácení. Druhou motivací pro konsolidaci půjček je zmíněné snížení měsíčního zatížení. Několik půjček se sloučí do jedné a prodlouží se doba splácení. Tím dochází ke snížení měsíční splátky. Celkové náklady na půjčku mohou být stejné, nižší nebo i vyšší, záleží na tom, jaké půjčky jsou konsolidovány. Dosažena je ale výrazně nižší výše splátky pro klienta. Sloučením více půjček do jedné klient získává jednodušší obsluhu a větší přehled o splácení. Výhodou je také fixace úrokové sazby a možnost předčasného splacení.

Nebankovní půjčky od MojeNebankovka, úročení od 6,9 % p.a.

Konsolidace půjček s nízkým úrokem

Sloučit několik půjček do jediné je výhodné pro ty, kdo chtějí ušetřit s nižší úrokovou sazbou nebo pro ty, kteří chtějí snížit měsíční zatížení. Sjednáváte nový úvěr na celkovou výši dlužných částek, původní dluhy jsou novou půjčkou okamžitě doplaceny. Nadále splácíte jeden (nový) úvěr. Pokud jej sjednáte na vyšší částku, než byly původní půjčky, rozdíl je vám vyplacen po podpisu smlouvy. Nová půjčka může být sjednána na dlouhou dobu, maximální doba splácení činí 20 let. Při takto dlouhé době splácení je měsíční zatížení minimální, zbývá dostatek peněz na placení běžných výdajů.

Nízká splátka v obtížných časech

Pokud jste se dostali do nelehké finanční situace, přišli jste o zaměstnání nebo o zakázky, je konsolidace půjček cestou, jak splácet méně. Využijte dlouhou dobu splácení a nastavte si nižší měsíční splátku, abyste měli jistotu, že úhradu závazků zvládnete společně s placením běžných měsíčních výdajů. Nízká měsíční splátka dává možnost tvořit si finanční rezervu. Tu použijete v případě nenadálých situací a náhlý výpadek příjmů vás neohrozí. Půjčka je flexibilní při splácení, můžete ji splatit dříve nebo zasílat mimořádné splátky. Po celou dobu je fixován jak úrok, tak výše měsíční splátky.

Jak požádat o konsolidaci půjček

Při žádosti o konsolidaci půjček využijte online formulář nebo kontaktujte úvěrové poradce na telefonní lince. Ke každé konsolidaci půjček je přistupováno individuálně, v nepříjemném jednání s věřiteli vás zastoupíme. Financování je nastaveno tak, aby co nejvíce odpovídalo vašim požadavkům a možnostem splácení. Půjčky jsou poskytovány proti zástavě nemovitosti, proto je možné nabídnout nízkou úrokovou sazbu. I u půjčky využité pro konsolidaci se můžete později rozhodnout pro refinancování jiným typem půjčky, refinancování je možné i běžným bankovním úvěrem.

Hledáte férovouzkušenoulidskou společnost?

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami.

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu je bezpočet posktytovatelů nebankovních půjček. Při výběru byste měli dávat pozor a sledovat hlavně:

 • reference 
 • zda je nabízený úrok fixní
 • zda dostanete předem k nahlédnutí smlouvy
 • za jakých podmínek lze půjčku předčasně splatit

Zkušenosti našich zákazníků

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Konsolidace půjček - MojeNebankovka

Konsolidace půjček vám může snížit splátky až na polovinu ✅. Slučte si půjčky do jedné ✅. Splácejte pouze jednu nižší splátku ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz