Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv je neúčelovým úvěrem. Jak už z názvu vyplývá, použití hotovosti zaslané na bankovní účet není vázáno žádným konkrétním účelem, jako známe například z hypotečního úvěru. Se zaslanou hotovostí je možné nakládat jakkoliv. Slouží k hrazení běžných výdajů, může být použita pro účely podnikání, na zařízení bydlení, nákup spotřebičů nebo ke konsolidaci jiných půjček. Na dostupné kalkulačce úvěrů si můžete spočítat výši měsíční splátky a zjistit, jak se mění v závislosti na zkrácení nebo na prodloužení doby splácení. Můžete si nastavit výši splátky tak, aby co nejvíce odpovídala vašim možnostem a nezatížila firemní rozpočet. Kalkulačka půjčky na cokoliv vám zároveň zobrazí celkovou výši nákladů úvěru a úrokovou sazbu.

Nebankovní půjčky od MojeNebankovka, úročení od 6,9 % p.a.

Půjčku na cokoliv vybírejte podle RPSN

Půjčku na cokoliv můžete sjednat na vyšší i nižší částku. Jakmile budete půjčku na cokoliv vybírat, zaměřte se na sazbu RPSN. Ta vyjadřuje celkový náklad úvěru v procentech. Kromě úrokové sazby zahrnuje i další poplatky, které jsou s úvěrem spojeny. Podle ní poznáte, kterou půjčku je výhodné si sjednat. Jednotliví poskytovatelé úvěru se mohou lišit, vybírejte pečlivě. Porovnejte sazbu RPSN a zároveň zjišťujte i další podmínky čerpání úvěru. Vaše finanční situace se může rychle změnit, je vhodné se informovat o tom, zda půjčku můžete splatit dříve a za jakých podmínek nebo o tom, jestli můžete prodloužit dobu splácení, úvěr refinancovat či zda je možný odklad splátek.

Půjčku na cokoliv získáte snadno

Půjčka na cokoliv nemá žádné speciální podmínky a klade na klienty nízké nároky při získání. Půjčka na cokoliv se schvaluje, pokud je vám více než 18 let, jste aktivním podnikatelem a zaručíte získanou částku nemovitým majetkem. Přitom není nutné dokládat výši měsíčního příjmu a nemusíte se obávat ani v případě, že máte záznam v registru dlužníků. O půjčku na cokoliv můžete žádat dokonce i v případě, že vám hrozí exekuce. Jako ručení je možné použít nemovitost na území České republiky v osobní vlastnictví žadatele o půjčku nebo ve vlastnictví třetí osoby, která dá souhlas se zastavením nemovitosti po dobu splácení půjčky. Jakmile je půjčka splacena, je zástava nemovitosti uvolněna a nakládání s nemovitostí není nijak omezeno.

Jak požádat o půjčku

Vyřízení půjčky je snadné a rychlé. Administrativní proces je jednoduchý a s vyřízením vám pomohou úvěroví poradci. Požádat můžete přes online kontaktní formulář nebo na příslušné telefonní lince. Obratem vás bude kontaktovat pracovník klientské obsluhy a vysvětlí vám postup. Zároveň vám zpracuje předběžnou nabídku úvěru, zjistíte výši měsíční splátky i celkové náklady úvěru. Předem máte k dispozici kompletní smluvní dokumentaci. Kontaktujte nás co nejdříve a zjistěte, jakou výši půjčky máme připravenou pro vás

Hledáte férovouzkušenoulidskou společnost?

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami.

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu je bezpočet posktytovatelů nebankovních půjček. Při výběru byste měli dávat pozor a sledovat hlavně:

 • reference 
 • zda je nabízený úrok fixní
 • zda dostanete předem k nahlédnutí smlouvy
 • za jakých podmínek lze půjčku předčasně splatit

Zkušenosti našich zákazníků

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Půjčka na cokoliv - MojeNebankovka

Půjčka na cokoliv má tu největší výhodu, že nedokládáte účel ✅. Bez zdlouhavého papírování ✅. Čerpejte ihned až 5 mil. Kč ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4.5

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz