Provozní úvěr vyřídíte snadno

Provozní úvěr pomáhá podnikatelům v případě, že se objeví nečekaný výdaj nebo výpadek v příjmech. Oproti stabilnímu zaměstnání a pravidelnému příjmu v určitý den v měsíci, přináší podnikání spoustu nečekaných situací. Může dojít k poruše na strojích nebo vybavení, k nedostatku skladových zásob, působí sezónní vlivy, zpozdí se platba od odběratele a mnoho dalšího. Pro tyto případy je vhodné mít v záloze dostatečný objem finančních prostředků. Provozní úvěr se vyřizuje rychle a snadno, vyžadovány jsou jen základní doklady. Provozní úvěr se poskytuje bez nutnosti doložení účelu použití finančních prostředků. Úroková sazba i výše splátky jsou nastaveny jako fixní, ale u provozního úvěru máte možnost předčasného splacení zdarma i zaslání mimořádných splátek. Pokud vám provozní úvěr přestane vyhovovat, máte možnost jej refinancovat některým typem bankovního úvěru nebo úvěrem nebankovním.

Nebankovní půjčky od MojeNebankovka, úročení od 6,9 % p.a.

Provozní úvěr s individuálními podmínkami

Žádost o provozní úvěr je posuzována individuálně, proto se nemusíte obávat vyplnit žádost o půjčku ani v případě, že máte zápis v registru dlužníků. S ohledem na požadavky splácení je nastavována délka trvání poskytnutého úvěru a výše měsíční splátky. Při splácení úvěru můžete využít jak anuitní, tak balónové splácení. Výhodou je fixace úrokové sazby po celou dobu splácení úvěru a možnost předčasného splacení zdarma v případě, že předepsané splátky hradíte včas. V podnikatelském prostředí nejsou výjimkou ani revolvingové úvěry, tedy půjčky, které se po splacení automaticky obnoví ve výši původní jistiny.

Vyšší poptávka po provozních úvěrech

Oživení ekonomiky s sebou přináší i vyšší poptávku po financování. Podnikatelé musejí co nejrychleji zajistit finanční zdroje. Komplikací bývá náročný schvalovací proces v bankách a nutnost dokládání nejrůznějších podkladů. Nebankovní společnosti jsou v poskytování úvěrů mnohem vstřícnější, administrativní proces je jednoduchý a rychlý. A kde je rychlý a jednoduchý administrativní proces, tam dochází k vyplacení peněz na bankovní účet obratem po podpisu smluvní dokumentace. Přesvědčte se co nejdříve o výhodnosti půjčky. Zažádejte ještě dnes.

Nezávazná kalkulace provozního úvěru

Abyste měli představu o tom, jak by vypadala splátka úvěru ve vašem případě, můžete požádat o zaslání nezávazné kalkulace půjčky. Nezávazná kalkulace půjčky vám představí výši měsíční splátky, celkové náklady úvěru i délku splácení. Srovnáním RPSN sazby zjistíte procentní náklady úvěru za rok a můžete se přesvědčit o výhodnosti půjčky. Zvyšování úrokových sazeb na trhu se blíží, využijte výhodné podmínky provozních úvěrů co nejdříve. Získáte fixaci úrokové sazby po celou dobu splácení.

Hledáte férovouzkušenoulidskou společnost?

Spočítáte si splátky

Seznámíte se na tomto webu s půjčkou, s výší splátek, podmínkami smlouvy, vzory smluv atd. 

Vyplníte žádost

Nic složitého, pouze pár základních údajů.  Vše ostatní si dohledáme a vyřídíme sami.

Podepíšete smlouvy

Podepíšete smlouvy a ověříte svůj podpis. To se dělá buď na poště, nebo na libovolném úřadu.

Dostanete peníze

Peníze vyplácíme expresně, aby je klient vždy dostal ještě ten samý den při jejich odelsání. 

Na co si dát pozor při sjednávání půjčky?

Na trhu je bezpočet posktytovatelů nebankovních půjček. Při výběru byste měli dávat pozor a sledovat hlavně:

 • reference 
 • zda je nabízený úrok fixní
 • zda dostanete předem k nahlédnutí smlouvy
 • za jakých podmínek lze půjčku předčasně splatit

Zkušenosti našich zákazníků

Nejčastější dotazy

 1. 1
  Musím zaplatit nějaké poplatky?

  Nic předem nehradíte, nabídka půjčky a kalkulace na míru je nezávazná.

 2. 2
  Jako doklady k získání nebankovní půjčky potřebuji?

  Jediné co potřebujete, jsou dva doklady totožnosti a platné IČ.

 3. 3
  Je nutné ručení nemovitostí?

  Ano, všechny půjčky je nutné ručit zástavou na katastru nemovitostí. Dům, byt, pozemek, chata, komerční objekt, atd.

 4. 4
  Mohu půjčku předčasně splatit?

  Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv. Pokud nebudete ve zpoždění s úhradami splátek, je předčasné splacení zdarma.

 5. 5
  Musí být žadatel o půjčku občan ČR?

  Nemusí, ale nemovitost k ručení musí být na území České republiky.

 6. 6
  Co se stane, když nebudu platit splátky?

  Při nesplácení půjčky se účtuje úrok z prodlení, který je dán právní úpravou České republiky. Vypočítává se aktuální repo sazbou nastavenou ČNB + 4,5 %.

Zažádejte o kalkulaci půjčky

Vyplňte kontaktní formulář a zažádejte nezávazně o kalkulaci a o posouzení. Po vyplnění žádosti vám úvěrový specialista zpracuje nabídku financování individuálně a seznámí vás s možností splácení.

Co o nás říkají

Maximální spokojenost, perfektní přístup k situaci potřeby a minimalizace doložených podkladů. Banky by se mohly učit přístupem k investičnímu záměru z logiky obchodu a nepožadovat věci, které se záměrem nesouvisí. Děkuji!​
Naprostá spokojenost! Všem vřele doporučuji. Úžasný, milý a vstřícný přístup! Děkuji 😊
Perfektní servis, rychlá komunikace, vysoká kvalita spolupráce! Moc děkuji pánům za pomoc a vyřešení mé těžké životní situace. Vaše služby mohu každému jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji!​

Finanční rady a tipy

Provozní úvěr - MojeNebankovka

Rychlý provozní úvěr pro podnikatele a OSVČ ✅. Rychlé vyřešení potřeby finančních prostředků ✅. Vyplacení ihned, bez papírování ✅.

Značka produktu: MojeNebankovka

Měna produktu: CZK

Cena platná do: 2033-11-30

Produkt skladem: InStock

Hodnocení redakce:
4

  MojeNebankovka.cz

  Provozovatelem je Jakub Nečas, IČ: 74204556.

  Adresa

  Koterovská 664/40, 326 00 Plzeň

  TELEFON

  +420 608 370 438

  EMAIL

  info@mojenebankovka.cz